SprzątanieJesteśmy firmą specjalizującą się w świadczeniu profesjonalnych usług czyszcząco - porządkowych, o bardzo szerokim zakresie, we wszelkiego typu obiektach i terenach zewnętrznych do nich przylegających.

Każdy obiekt jest niepowtarzalny i traktowany jest przez nas z należytą odpowiedzialnością. Nowe doświadczenia traktujemy jako wyzwanie do lepszego działania. Przejmujemy codzienną troskę o wygląd i higienę sprzątanych obiektów i terenów zewnętrznych. Jakość wykonywanej pracy stanowi dla nas podstawową wartość. Pragniemy zapewnić, że wykonując nasze usługi używamy energooszczędnego sprzętu o wysokim standardzie technicznym, oraz środków czyszczących o łagodnym oddziaływaniu na otoczenie i środowisko naturalne.

Przykładamy ogromną wagę do uczciwości, rzetelności i jakości pracy świadczonej przez naszych pracowników. Personel naszej firmy posiada aktualne świadectwa o niekaralności i wymagane badania lekarskie. Nowi pracownicy są wprowadzani do pracy przez doświadczonych Inspektorów Nadzoru, biorą oni udział w okresowych szkoleniach, gdzie poznają nowoczesne technologie profesjonalnego utrzymania czystości.