O nas

TP Ochrona

Firma TP Ochrona powstała w 2012 roku, jako wynik kilkunastoletnich doświadczeń jej założycieli na szeroko pojętym rynku outsourcingu.
Specjalizujemy się w usługach ochrony, dozoru, recepcyjno - portierskich jak również z zakresu usług porządkowo – sprzątających i zabezpieczeń technicznych.
Jesteśmy młodą, dynamicznie rozwijającą się firmą o nakreślonej strategii rozwoju. Oparta jest ona na współpracy z małymi i średnimi firmami, chcącymi poświęcić więcej uwagi głównym celom biznesowym, powierzając nam funkcje około biznesowe.

Jesteśmy średniej wielkości firmą z osobistym podejściem zarówno do potrzeb klientów, jak również do naszych pracowników. Posiadamy płaską strukturę i nie tracimy czasu na politykę wewnątrz firmową. Pozwala to na szybkie podejmowanie trafnych decyzji. Koncentrujemy się na jakości naszej pracy i satysfakcji z niej płynącej.

Dzięki dużej elastyczności z łatwością dostosowujemy się do oczekiwań naszych klientów, słuchamy ich uwag i sugestii natychmiast wdrażając je do działania. Krytyka jest dla nas cenną wskazówka, pozwalającą na ciągłe samodoskonalenie.